Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Ліцей має 18 персональних комп'ютерів та 10 ноутбуків. З них 16 комп'ютерів, 6 ноутбуків знаходяться у комп'ютерному класі, 3 – задіяні в управлінській діяльності, 3 ноубука 1, 2, 3 кл. (НУШ).

Ліцей підключений 100%  до мережі Інтернет.

Станом на 05.09.2021 року з технічних засобів навчання в ліцеї є:

- телевізори – 7 шт.;

- комп'ютери – 18 шт.;

- ноутбуки –10 шт.

- принтер – 2 шт.;

- модем – 1 шт.;

- МФП – 6

- магнітофон  –1 шт.;

- музичний центр – 1 шт.;

- проектор –4 шт.;

- інтерактивні дошки- 2 шт..

Функціонує  їдальня на 60 посадкових місць, яка, в основному, оснащена меблями та технологічним обладнанням; в наявності необхідний роздатковий посуд, 3 електричні плити.

У ліцеї працює медичний кабінет, де в наявності необхідні ліки щодо здійснення першої медичної допомоги.

На території ліцею розташований спортивний майданчик, на якому знаходяться: футбольне поле, волейбольна площадка, 2 турніка, майданчик для стрибків, тренажерний майданчик.

Здійснюється підвіз дітей  автобусом, що проживають за 3 км. від навчального закладу: 26 учнів – сел. Мале Веселе,  5 учнів за 8 км.( с. Нескучне  та с. Зелений), 15 учнів за   2 км. (с. Веселе вул. Ахманівка), 11 учнів за 15 км. (с. Тернова).