Інформація про ліцей

про КЗ "Веселівський ліцей"

Рік  заснування

Рік заснування-1906. У 1979 році Веселівську неповну середню школу    реорганізовано у Веселівську середню школу, того ж року побудовано  нову  будівлю.

Директор  школи

Моргунова Тетяна Миколаївна, освіта вища, вчитель російської мови та  літератури, "спеціаліст  вищої категорії"

Контингент  учнів

У Веселівській ЗОШ І-ІІІ ст. навчається 145  учні, з них у 1-4 класах -54  учень, 5-9 класах- 73 учня, 10-11 класах-18 учні.

Випускників 11 класу –  8 учнів.

Мова  навчання

Профільне  навчання

Освітній процес здійснюється в 10 класі профільний предмет "Технології", а в 11-технологічний профіль.

Педагогічний  колектив

Педагогічний колектив нараховує 15 педагогів, з них 13 чол. мають вищу освіту, 2 педагоги - середню спеціальну; кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» - 7 чол.; кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» - 3 чол.;

кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 1чол.;

кваліфікаційну категорію «спеціаліст» мають 4 чол..

Забезпечення  харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (54 чол.) забезпечено учнів початкових класів, 9 дітей, батьки яких брали участь у проведенні антитерористичної операції на Сході країни та 6 учнів з малозабезпеченої сім`ї. За рахунок батьківських коштів харчується 70 учнів.

Творчий  потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Підвищення якості надання освітніх послуг через впровадження у навчально-виховний процес сучасних освітніх технологій».

Вчитель російської мови Каменєва Т.М.   підготувала до участі в районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН ученицю  9 класу -  Сіліну Єлізавету   за темою «Недостаточное использование гипокористических имен в современной разговорной речи» (секція «Російська мова та зарубіжна література», відділення «Філології та мистецтвознавства»).

Нагороджено  подякою відділу освіти Харківської районної державної адміністрації  Сизову Світлану Володимирівну, учителя англійської мови Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за якісну підготовку учнів до участі у районних змаганнях загонів юних інспекторів руху,  в районному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних та підготовку агітбригади-переможця у районному етапі щорічного ХІІ Всеукраїнського фестивалю- конкурсу «Молодь обирає здоров'я».

Гурткова  робота

У школі працює 14 клубів за інтересами різних напрямків: природничо-математичного: «Ерудити», «Цікава математика», «Юний еколог», «Інтелект»; суспільно-гуманітарного: «Дивослово», «Цікава фразеологія», «Чарівний світ казки», «Правозавці», «Вікно в Європу»; військово-патріотичного: «Юний прикордонник»; спортивного: «Волейбол», «Цікава гра»; з трудового виховання -  «Умілі руки»; художньо-еститичного: «Вчимося малювати». На базі Веселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів діє секція з футболу Липецької ДЮСШ.

Підвіз учнів  та  вчителів

На виконання Програми «Шкільний автобус» здійснюється підвіз учнів до школи, що проживають за три кілометри від навчального закладу (с. Нескучне, сел. Мале Веселе  та с. Веселе  вулиця Ахманівка). Також учнів 10 та 11 класів до Липецького міжшкільного  навчально-виробничого комбінату.

За державний кошт забезпечується проїзд учителів до школи

Матеріально-  технічне  забезпечення

До послуг учнів 12 навчальних кабінетів, комп'ютерний клас, спортивна  зала, майстерня, їдальня, гімнастичний та футбольний майданчик,  бібліотека, яка налічує 7453 примірників художньої та навчальної  літератури.

Досягнення  вихованців

За підсумками навчальних досягнень за 2019-2020 н.р. похвальним листом Міністерства освіти та науки України були нагороджені 9 учнівї  школи:

Золотар О. (3 кл.), Зимогляд М. (3 кл.), Добрих К.Ю. (5 кл.), Чорнокрилюк С.В. (5 кл.), Грабченко С.О. (5 кл.), Біляєва Т.С. (6 кл.), Волошанюк В.Р. (6 кл.),   Акунішнікова Д.В. (8 кл.), Гуренко Д.М.(8 кл.).

Учні нашої школи традиційно беруть участь у районних конкурсах, олімпіадах.

Дипломамі відділу освіти ХРДА нагороджені:

1.Любима Я., учениця 11 класу, яка посіла ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з географії; 2.Волошанюк В., ученицю 6 кл., яка посіла ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнскоі учнівської олімпіаді з математики;

3. Овчинникова М., учениця 7 кл., яка посіла І місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з фізики;      ІІІ місце з хімії.